Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Jak działa Brave Rewards

Brave Rewards, czyli nagrody Brave, pozwalają użytkownikom anonimowo przekazać darowizny swoim ulubionym dostawcom treści, nawet jeśli nie zarejestrowali się jeszcze jako twórcy. Wraz ze wzrostem składek, Brave będzie informował wszystkich twórców, że czekają na nich tokeny.

Użytkownicy mogą również wyłączyć opcję „zezwalaj na wpłaty na niezweryfikowane witryny” w ustawieniach Auto-Contribute Brave Rewards. Gwarantuje to, że wkłady są przekazywane wyłącznie do witryn wydawców, którzy już zweryfikowali tę platformę.

Wszystkie BAT przekazane twórcom treści za pośrednictwem programu Brave Rewards są rozliczane w pierwszej połowie miesiąca.

Kiedy twórcy dołączają do programu, wszystkie darowizny przeznaczone na nie są natychmiast przenoszone na ich konto i mogą w przyszłości zarabiać Basic Attention Tokens – walutę Brave.

 

Pobierz Przeglądarkę Brave

 

Większość darowizn i porad pochodzi obecnie z dotacji BAT na promocję przyznawaną użytkownikom Brave przez Brave z puli wzrostu użytkowników (UGP). Jednak niektóre datki pochodzą z BAT zakupionej przez użytkowników. Żetony promocyjne obdarowane przez Brave, które pozostają nieodebrane, mogą zostać zwrócone do UGP po roku. Tokeny zakupione przez użytkowników, które nie zostały odebrane przez wydawców, są wydawane przez czas nieokreślony.

W niedalekiej przyszłości będzie dostępna opcja rezygnacji dla twórców, którzy nie chcą otrzymywać darowizn. Być może użytkownicy będą mieli możliwość niedawania napiwków lub darowizn niezweryfikowanym twórcom. Brave to projekt open source i działa w sposób przejrzysty, w celu przeprowadzenia audytów i weryfikacji przez osoby trzecie.  Platformę BAT decentralizowana jest etapami. Misją Brave jest ulepszenie sieci internetowej i stworzenie bardziej zrównoważonego ekosystemu finansowania, który ponownie łączy użytkowników i twórców, chroniąc jednocześnie prywatność użytkowników.

 

Pobierz Przeglądarkę Brave