Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Brave Rewards – co to jest program nagród Brave

Brave Rewards to anonimowy system darowizn zintegrowany bezpośrednio z przeglądarką Brave. Jest dostępny dla użytkowników z paska adresu URL za pomocą logo BAT (Basic Attention Token) i choć domyślnie wyłączony, można go łatwo włączyć suwakiem. Wydawcy i twórcy, którzy chcą uczestniczyć w Brave Rewards, mogą dołączyć, rejestrując się za pośrednictwem portalu.

Brave Rewards to nowy sposób finansowania treści w Internecie i ponownego łączenia twórców z ich odbiorcami. Brave Rewards ma obecnie szybko rosnącą społeczność  wydawców, twórców YouTube i Twitch. Wkrótce będzie zawierał wiele ulepszeń, ponieważ program jest dopracowany i integruje cenny wkład całej społeczności.

Obecnie ustalany jest interfejs użytkownika przeglądarki, aby wyjaśnić, jak działa Brave Rewards, tak aby zarówno użytkownicy, jak i twórcy mogli nadal z niego korzystać w jasnym celu, dla którego jest przeznaczony: nagradzanie twórców treści przy zachowaniu prywatności użytkowników.

Brave Rewards wyraźnie wskazuje, którzy wydawcy i twórcy jeszcze nie dołączyli do Brave Rewards, dzięki czemu użytkownicy mogą lepiej kontrolować sposób przekazywania darowizn i napiwków.

 

POBIERZ BRAVE