Download Brave Browser
Best Browser In The World

I’m a publisher – This page is not the original website of the company

You can download the browser from my website and support me

Jak zarabiać na reklamach – Przeglądarka Brave

Zarabianie pieniędzy dzięki przeglądarce Brave jest wyjątkowo proste i nie kryje się za tym żaden haczyk. Projekt rewolucjonizuje przestrzeń internetu i pozwala otrzymywać granty za codzienne korzystanie z sieci. Wystaczy przeglądać strony internetowe z wyłączonym AdBlocker’em Brave, aby otrzymywać nagrody w postaci tokenów BAT – waluty Brave. Można również ustawić płatności w dolarach, euro, czy złotówkach.

Aby zarabiać na reklamach w przeglądarce Brave należy zalogować się do programu Brave Rewards w panelu przeglądarki. Nie jest to nic trudnego i nie wymaga wiele czasu. Aby panel był aktywny i abyśmy otrzymywali swoje pieniądze, należy dodatkowo połączyć go z wirtualnym portfelem Uphold. Proces ten jest dostępny z pozycji panelu Brave Rewards i jest rekomendowany w celu zakończenia procesu weryfikacji. Założenie konta na Uphold wymaga dwustopniowej weryfikacji za pomocą aplikacji Authy, dzięki czemu strzeżemy jeszcze bardziej dostępu do naszego portfela.

Poza zarabianiem na reklamach, czy też raczej po prostu na codziennym korzystaniu z przeglądarki, w programie Brave istnieje jeszcze wiele innych możliwości otrzymywania nagród. Są one wciąż rozwijane i adresowane są zarówno do deweloperów i webmasterów, jak do zwykłych użytkowników oraz przede wszystkim twórców. Jeśli posiadasz własną stronę internetową warto dodać ją do panelu, aby w ten sposób poszerzyć możliwości zarabiania za pomocą “programu napiwków” – użytkownicy odwiedzający Twoją stronę będą nogli nagrodzić Cię dodatkowo za treść, przekazując określoną przez siebie ilość pieniędzy na Twoje konto.

 

Innym sposobem zarabiania na Brave jest system linków afiliacyjnych. Dla nowego użytkownika nie ma znaczenia skąd pobierze przeglądarkę, jednak jeśli pobierze ją ze strony takiej jak moja – wspiera ją. Każdy autor tzw. “publisher” ma możliwość zarabiania poprzez polecenie przeglądarki Brave innym użytkownikom. Program Brave Browser Rewards opiera się właśnie na wzajemnym wspieraniu użytkowników przeglądarki oraz twórców wartościowych treści.

 

POBIERZ BRAVE