Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Brave Sync dostępny dla iPhone’ów i iPadów

Brave Sync jest już dostępny w obecnej wersji Brave for iOS (wersja 1.9). Brave Sync for iOS, będący funkcją przeglądarki Brave Desktop i aplikacji Brave for Android, umożliwia użytkownikom automatyczną synchronizację danych przeglądania między urządzeniami z uruchomioną przeglądarką Brave.

Brave Sync obsługuje obecnie zakładki. Inne dane, takie jak karty, historia, hasła, autouzupełnianie, a także Brave Rewards, będą dostępne w nadchodzących miesiącach.

Brave Sync działa “opt-in”. Po włączeniu go na jednym urządzeniu można łatwo dodać więcej urządzeń do Brave Sync, skanując kod QR lub wprowadzając tajną frazę na nowym urządzeniu. Więcej szczegółów jest dostępnych tutaj.

Brave Sync zapewnia prywatność i bezpieczeństwo, których użytkownicy oczekują od Brave. Synchronizacja jest zawsze szyfrowana od końca do końca kluczem kontrolowanym tylko przez użytkownika. Oznacza to, że serwery Brave nigdy nie widzą danych użytkownika, ponieważ nie mają dostępu do tych kluczy szyfrowania. Serwery Brave również nie są w stanie stwierdzić, które typy urządzeń dokonują aktualizacji lub ile jest urządzeń.

 

POBIERZ BAVE

 

Link to oryginalnego tekstu na stronie Brave.com https://brave.com/brave-sync-ios/