Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Brave Rewards dostępne na Androida

Brave Rewards jest teraz dostępny w najnowszej wersji Brave for Android (1.0.91). Aby pobrać go na swoje urządzenie, odwiedź sklep Google Play.

Brave Rewards to nowy sposób na pomoc w finansowaniu treści w Internecie, jednocześnie blokując inwazyjne reklamy i trackery.

Portfel Brave Rewards wykorzystuje podstawowe żetony BAT, które mogą być obecnie swobodnie otrzymywane z okazjonalnych dotacji dla użytkowników, a później zostaną przyznane za pośrednictwem Brave Ads.

Użytkownicy mogą nagradzać swoich ulubionych twórców treści (wydawców, kanały YouTube i wkrótce Twitch) poprzez BAT; obecnie w programie Brave Publisher znajduje się prawie 50 000 zweryfikowanych twórców, gotowych do przekazania darowizn BAT z Brave Rewards na ich konta Uphold

Użytkownicy wybierają miesięczną kwotę lub też nagradzają ulubionych twórców pojedynczymi napiwkami.

Darowizny są automatycznie dystrybuowane na podstawie czasu spędzanego w każdej witrynie i są zawsze anonimowe, dzięki czemu użytkownicy nie mogą być identyfikowani na podstawie odwiedzanych witryn.

Jak zawsze, historia przeglądania Brave jest prywatna.

Wkrótce w Brave Rewards pojawią się Brave Ads, a użytkownicy, którzy zdecydują się na wyświetlenie tych reklam, otrzymają coiny BAT, które z kolei mogą przekazać twórcom lub później wymienić na nagrody w prawdziwym świecie walutowym.

Aby uczcić to nowe wydanie, Brave przeznaczy 100 000 dotacji BAT (każda dotacja jest odpowiednikiem BAT około 5 USD) dla naszych użytkowników Androida. Dotacje można otrzymać, klikając przycisk „Akceptuj” w programie Brave Rewards.

 

 

POBIERZ BRAVE

 

Polecam zapoznać się z oryginalnym tekstem na stronie internetowej Brave’a:

Brave Rewards on Android