Download Brave Browser
Best Browser In The World

I’m a publisher – This page is not the original website of the company

You can download the browser from my website and support me

Brave Rewards dostępne na Androida

Brave Rewards jest teraz dostępny w najnowszej wersji Brave for Android (1.0.91). Aby pobrać go na swoje urządzenie, odwiedź sklep Google Play.

Brave Rewards to nowy sposób na pomoc w finansowaniu treści w Internecie, jednocześnie blokując inwazyjne reklamy i trackery.

Portfel Brave Rewards wykorzystuje podstawowe żetony BAT, które mogą być obecnie swobodnie otrzymywane z okazjonalnych dotacji dla użytkowników, a później zostaną przyznane za pośrednictwem Brave Ads.

Użytkownicy mogą nagradzać swoich ulubionych twórców treści (wydawców, kanały YouTube i wkrótce Twitch) poprzez BAT; obecnie w programie Brave Publisher znajduje się prawie 50 000 zweryfikowanych twórców, gotowych do przekazania darowizn BAT z Brave Rewards na ich konta Uphold

Użytkownicy wybierają miesięczną kwotę lub też nagradzają ulubionych twórców pojedynczymi napiwkami.

Darowizny są automatycznie dystrybuowane na podstawie czasu spędzanego w każdej witrynie i są zawsze anonimowe, dzięki czemu użytkownicy nie mogą być identyfikowani na podstawie odwiedzanych witryn.

Jak zawsze, historia przeglądania Brave jest prywatna.

Wkrótce w Brave Rewards pojawią się Brave Ads, a użytkownicy, którzy zdecydują się na wyświetlenie tych reklam, otrzymają coiny BAT, które z kolei mogą przekazać twórcom lub później wymienić na nagrody w prawdziwym świecie walutowym.

Aby uczcić to nowe wydanie, Brave przeznaczy 100 000 dotacji BAT (każda dotacja jest odpowiednikiem BAT około 5 USD) dla naszych użytkowników Androida. Dotacje można otrzymać, klikając przycisk „Akceptuj” w programie Brave Rewards.

 

 

POBIERZ BRAVE

 

Polecam zapoznać się z oryginalnym tekstem na stronie internetowej Brave’a:

Brave Rewards on Android