Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Najlepsza przeglądarka internetowa

Brave - najlepsza przeglądarka internetowa

Przeglądarki butikowe próbują czegoś nowego, wyszukując niszę, w której nie obracają się standardowe, znane przeglądarki. Brave jest jedną z takich przeglądarek i zyskał ostatnimi czasy znacznie większą uwagę niż konkurencja.

Czym jest przeglądarka internetowa Brave?

Przeglądarka Brave została uruchomiona na początku 2016 roku i niemal natychmiast firma zaczęła generować dobrą prasę i rosnącą popularność. Na czym opiera się wyszukiwarka Brave?

Jest to mniej lub bardziej standardowa przeglądarka, która umożliwia użytkownikom nawigowanie po witrynach internetowych, uruchamianie aplikacji internetowych i wyświetlanie lub odtwarzanie treści online. Podobnie jak inne przeglądarki, można je bezpłatnie pobierać i używać, zapamiętuje informacje o uwierzytelnianiu witryny, a dodatkowo może blokować wyświetlanie reklam online w witrynach.

Przeglądarka bez reklam

Brave zyskał większą uwagę niż większość nowych przeglądarek, częściowo dlatego, że współzałożyciel był jednym z tych, którzy uruchomili przeglądarkę Firefox, częściowo ze względu na bardzo nietypowy model biznesowy. Internet w dużej mierze opiera się na następującym modelu: użytkownik, za pośrednictwem przeglądarki, przechodzi na stronę internetową wydawcy (twórcy treści).  Wydawca, chcąc zarabiać, umieszcza reklamy na swojej stronie za pomocą dużej sieci reklamowej. Reklamy są ładowane w przeglądarce użytkowników, a wydawca otrzymuje zapłatę bez konieczności płacenia przez użytkownika. Świetnie, prawda? Nie całkiem.

Po pierwsze, reklamy, które są wyświetlane w dużych sieciach reklamowych, zawierają bardzo często szkodliwe oprogramowanie, co stwarza poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkownika. Po drugie, sieć reklamowa może śledzić użytkownika na wielu różnych stronach, a następnie budować profil o zainteresowaniach oraz zachowaniach. Po trzecie, użytkownicy zaczęli blokować reklamy w dużych ilościach, co oznacza, że ​​wydawca nawet nie otrzymuje zapłaty. Podczas gdy inne przeglądarki przyjmują neutralne podejście do tych problemów, Brave próbuje rozwiązać wszystkie trzy naraz.

Zamiast ładować dowolną reklamę, którą daje sieć reklamowa, tak jak inne przeglądarki, Brave domyślnie blokuje reklamy. Chroni to nie tylko przed złośliwym oprogramowaniem, ale także zapobiega rozległemu śledzeniu, które osiągają sieci reklamowe.

Lepsza prywatność i mniej śledzenia

Jedną z najważniejszych rzeczy, które oferuje tytułowa najlepsza przeglądarka internetowa, jest jej ochrona prywatności. Przeglądarka używa bezpiecznych połączeń HTTPS wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe. Nie zbiera ani nie sprzedaje danych i automatycznie blokuje reklamy.

Krótko mówiąc, jeśli jesteś osobą, która nie lubi bawić się wieloma rozszerzeniami i ustawieniami, ale wciąż chcę używać przeglądarki, która zapewnia dużą szybkość, blokuje reklamy i zapewnia lepszą wbudowaną prywatność, Brave to wspaniała i rewolucyjna opcja. Podejście jej twórców z pewnością zrewolucjonizuje rynek dostępnych przeglądarek. Oferuję wiele korzyści i ciekawy model biznesowy, zasługuje obecnie na miano najlepszej przeglądarki.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *