Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Brave Nightly – czym jest nowy kanał Brave dla testerów?

Otwarty został czwarty kanał pobierania przeglądarki na komputery stacjonarne, obok obecnych kanałów Developer, Beta i Release. The Nightly Channel oferuje najnowocześniejsze funkcje i najnowsze poprawki dla użytkowników, którzy chcą przetestować przeglądarkę w niestabilnym środowisku. The Nightly Channel jest dostępny dla Windows 64-bit, Windows 32-bit, MacOS i Linux i czekamy na Wasze opinie. Raporty o awariach są automatycznie wysyłane do Brave.

Cykl rozwoju oprogramowania Brave przechodzi przez etapy odzwierciedlone w tych czterech kanałach. Praca płynie z Nightly do Developer do Beta, a wreszcie Release. Dla programistów i testerów, którzy chcieliby obejrzeć najnowsze funkcje w bardziej stabilnych wersjach niż Nightly Channel, istnieją dwie inne opcje.

Brave Dev: ten kanał oferuje niedokończone i nieoszlifowane podglądy naszej przeglądarki na pulpicie, z nowymi funkcjami, które wciąż są w toku. Raporty o awariach w tej wersji są również automatycznie wysyłane do Brave.

Brave Beta: ta wersja jest wczesnym zapowiedzią nadchodzących oficjalnych wydań i prezentuje najnowsze osiągnięcia, ale jest gotowa do codziennego użytku. Opinie można udostępniać tutaj.

Użytkownicy szukający oficjalnej przeglądarki Brave mogą pobrać ją poprzez przycisk na górze strony “Brave Download”.