Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Reklamy Brave są już dostępne

Użytkownicy najnowszej wersji przeglądarki Brave na komputery MacOS, Windows i Linux mogą oglądać reklamy w systemie Brave Ads poprzez program Brave Rewards. Użytkownicy ci otrzymają 70% udziału w przychodach z reklam jako nagrodę, którą mogą automatycznie udostępnić wydawcom w ustawieniach domyślnych. Platforma Brave to nowa droga do lepszego Internetu, gdzie użytkownicy mogą przeglądać strony internetowe, zdobywać nagrody i wspierać swoich ulubionych twórców treści, zachowując jednocześnie swoją prywatność.

Brave Ads zapewnia również markom bezpośrednie możliwości wyróżniania ofert i nawiązywania kontaktów z użytkownikami podczas przeglądania stron internetowych. Odkąd Brave Ads są “opt-in”, marki mająppewność, że gdy ich kampanie są prowadzone z Brave, ich reklamy są oglądane przez ludzi, którzy reklamy te chcą oglądać. Anonimowe, ale odpowiedzialne kampanie Brave zapewniają, że reklamodawcy łączą się z użytkownikami, których poszukują, eliminując nadmierne koszty, prywatność, bezpieczeństwo i ryzyko oszustwa związane obecnie z pośrednikami w reklamie cyfrowej.

Brave współpracuje z kilkoma sieciami reklamowymi i markami w wykazie katalogów Brave Ads. Katalogi są po jednym w każdym regionie i są przesyłane do urządzenia użytkownika, który nigdy nie jest śledzony. Vice, Home Chef, Ternio BlockCard, MyCrypto i eToro dostarczają obecnie reklamy, oprócz BuySellAds, TAP Network, AirSwap, Fluidity i Uphold, które były częścią programu wczesnego dostępu dla programistów i użytkowników beta, który rozpoczął się 15 stycznia  2019.

Ponadto The Giving Block współpracuje z Brave, aby zapewnić inwentaryzację reklam i przypadki użycia testów dla swoich partnerskich organizacji charytatywnych i organizacji non-profit. Fundacja Praw Człowieka jest prezentowana w ramach premiery, a użytkownicy otrzymają wiadomości, aby zachęcić do przechodzenia przez organizację poprzez Brave Rewards.

Reklamy Brave mogą być również wykorzystywane do promowania treści. Jednym z przykładów na rozpoczęcie jest kampania dla nowego ekskluzywnego serialu science-fiction Twitch „Artificial” z nagrodzonego Emmy reżysera Berniego Su.

 

Tekst oryginalny na stronie internetowej Brave’a:

Brave Previews Opt-in Ads in Desktop Browser Developer Channel