Download Brave Browser
Best Browser In The World

I’m a publisher – This page is not the original website of the company

You can download the browser from my website and support me

Reklamy Brave są już dostępne

Użytkownicy najnowszej wersji przeglądarki Brave na komputery MacOS, Windows i Linux mogą oglądać reklamy w systemie Brave Ads poprzez program Brave Rewards. Użytkownicy ci otrzymają 70% udziału w przychodach z reklam jako nagrodę, którą mogą automatycznie udostępnić wydawcom w ustawieniach domyślnych. Platforma Brave to nowa droga do lepszego Internetu, gdzie użytkownicy mogą przeglądać strony internetowe, zdobywać nagrody i wspierać swoich ulubionych twórców treści, zachowując jednocześnie swoją prywatność.

Brave Ads zapewnia również markom bezpośrednie możliwości wyróżniania ofert i nawiązywania kontaktów z użytkownikami podczas przeglądania stron internetowych. Odkąd Brave Ads są “opt-in”, marki mająppewność, że gdy ich kampanie są prowadzone z Brave, ich reklamy są oglądane przez ludzi, którzy reklamy te chcą oglądać. Anonimowe, ale odpowiedzialne kampanie Brave zapewniają, że reklamodawcy łączą się z użytkownikami, których poszukują, eliminując nadmierne koszty, prywatność, bezpieczeństwo i ryzyko oszustwa związane obecnie z pośrednikami w reklamie cyfrowej.

Brave współpracuje z kilkoma sieciami reklamowymi i markami w wykazie katalogów Brave Ads. Katalogi są po jednym w każdym regionie i są przesyłane do urządzenia użytkownika, który nigdy nie jest śledzony. Vice, Home Chef, Ternio BlockCard, MyCrypto i eToro dostarczają obecnie reklamy, oprócz BuySellAds, TAP Network, AirSwap, Fluidity i Uphold, które były częścią programu wczesnego dostępu dla programistów i użytkowników beta, który rozpoczął się 15 stycznia  2019.

Ponadto The Giving Block współpracuje z Brave, aby zapewnić inwentaryzację reklam i przypadki użycia testów dla swoich partnerskich organizacji charytatywnych i organizacji non-profit. Fundacja Praw Człowieka jest prezentowana w ramach premiery, a użytkownicy otrzymają wiadomości, aby zachęcić do przechodzenia przez organizację poprzez Brave Rewards.

Reklamy Brave mogą być również wykorzystywane do promowania treści. Jednym z przykładów na rozpoczęcie jest kampania dla nowego ekskluzywnego serialu science-fiction Twitch „Artificial” z nagrodzonego Emmy reżysera Berniego Su.

 

Tekst oryginalny na stronie internetowej Brave’a:

Brave Previews Opt-in Ads in Desktop Browser Developer Channel