Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Wikipedia dołącza do platformy Brave

Wikipedia, darmowa encyklopedia internetowa, dołączyła do platformy Brave jako zweryfikowany wydawca. Utworzona w 2001 r. Wikipedia jest edytowana i weryfikowana przez wolontariuszy z całego świata. Wikipedia jest oferowana w 300 językach, zawierających w sumie ponad 50 milionów artykułów i oglądanych ponad 15 miliardów razy w miesiącu. Wikipedia jest prowadzona przez Wikimedia Foundation, charytatywną organizację non-profit, która polega na darowiznach.

Stając się zweryfikowanym wydawcą Brave, Wikipedia dołącza do ponad 240 000 wydawców i twórców platformy Brave, którzy mogą otrzymywać darowizny Basic Attention Token (BAT) od ponad 7 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie.

Użytkownicy Brave mogą bezproblemowo przekazywać BAT do Wikipedii dzięki zintegrowanemu systemowi Brave Rewards w przeglądarce Brave, po prostu klikając ikonę BAT na pasku Brave URL. Użytkownicy mogą dokonywać jednorazowych lub cyklicznych darowizn miesięcznych. Użytkownicy mogą kupować BAT dla swoich zintegrowanych portfeli lub zarabiać BAT co miesiąc, oglądając opcjonalne, reklamy chroniące prywatność. Użytkownicy w regionach, w których jeszcze nie wyświetla się Brave Ads, mogą przekazywać BAT z okazjonalnych dotacji otrzymywanych od Brave.

Zapraszam do oryginalnego tekstu:

https://brave.com/wikipedia-verified-publisher/