Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Nagrody BAT można teraz przenosić do portfela Uphold

Nagrody BAT można teraz przenosić na konta użytkowników Uphold

Przeglądarka Brave na komputery stacjonarne (0.69) umożliwia użytkownikom przenoszenie podstawowych tokenów uwagi (BAT) z portfela Brave Rewards i konwersję tokenów na wiele zasobów cyfrowych i walut fiducjarnych. Wcześniej portfel przeglądarki Brave był jednokierunkowy, a jego jedynym celem było anonimowe i bezpieczne przekazywanie informacji wybranym wydawcom internetowym.

Jak zawsze, użytkownicy Brave nie muszą się rejestrować, aby używać Brave jako przeglądarki, ani użytkownicy Brave nie muszą rejestrować się gdziekolwiek, aby korzystać z Brave Rewards. Ogłoszona dziś opcja dotyczy użytkowników, którzy chcą wyjąć tokeny lub dodać własne.

Użytkownicy, którzy decydują się na oglądanie Brave Ads, zachowujących prywatność, zarabiają BAT co miesiąc (70% przychodów z reklam), które z kolei są przekazywane domyślnie ulubionym wydawcom i twórcom online użytkowników. Na platformie Brave jest teraz ponad 280 000 zweryfikowanych wydawców. Dzięki nowemu portfelowi Brave użytkownicy mogą połączyć się ze swoim kontem Uphold i zostać bezpośrednio wynagrodzeni za uwagę podczas przeglądania w Brave. W przeciwnym razie mogą przechowywać BAT w portfelu.

Gdy użytkownik połączy się ze swoim kontem Uphold, może również dodać BAT, które już posiada, do swojego portfela lub kupić dodatkowe BAT od Uphold, aby dalej nagradzać swoich ulubionych twórców treści w Internecie.

Tekst oryginalny: https://brave.com/brave-partners-with-uphold-to-launch-wallet-that-rewards-users-for-browsing/