Download Brave Browser
Best Browser In The World

I am a publisher – this site is not the company’s original website

You can download a browser from my website and support me

Brave posiada własny Tor Onion Service

W 2018 roku Brave zintegrował Tor z przeglądarką, aby dać naszym użytkownikom nowy tryb przeglądania, który pomaga chronić ich prywatność nie tylko na urządzeniu, ale także w sieci. Nowe prywatne okno z Tor pomaga chronić Brave użytkowników przed dostawcami usług internetowych (dostawcami usług internetowych), gośćmi z Wi-Fi i odwiedzanymi witrynami, które mogą obserwować ich połączenie internetowe, a nawet śledzić i zbierać adresy IP, czyli identyfikator internetowy urządzenia.

Czym jest Tor Onion Service? Usługi te są sposobem ochrony metadanych użytkowników, takich jak ich rzeczywista lokalizacja, oraz zwiększają bezpieczeństwo już zaszyfrowanego przez Brave ruchu. Było to pożądane z kilku powodów, z których najważniejszym było dotarcie do użytkowników, którzy mogliby znaleźć się w sytuacji, w której poznanie i pobranie przeglądarki Brave jest problematyczne.

Więcej na ten temat dowiecie się z oryginalnej strony Brave.com, gdzie krok po kroku wytłumaczone zostało działanie tego rozwiązania:

https://brave.com/new-onion-service/